KONST / Litografier / Färglitografi 14477129
nr 1447 7129
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Karneval. Signerad, numrerad 72/100. Färglitografi, bildmått: 34x46, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:12:23
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson